Get Adobe Flash player
Українцям важко працювати через новини
72% офісних співробітників не можуть працювати через новини.

Починаючи з грудня місяця, постійні соціально-економічні потрясіння стали частиною життя кожного. Робити повсякденні справи, працювати і заробляти гроші доводиться в обстановці стресу. Новини постійно відволікають від роботи 72% опитаних, а кожен десятий втратив роботу через останні події. Про це свідчить нове дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

90% офісних співробітників відчули вплив останніх подій на свою роботу: майже всім працювати стало складніше. Кожен десятий втратив роботу у зв’язку з останніми подіями у країні та економічною нестабільністю. І тільки 4% кажуть про те, що продуктивність зросла: адже робота — найкращий спосіб відволіктися від потрясінь.


При цьому рівень тривожності й залучення до подій по країні приблизно однаковий. Мешканці й східних, і центральних, і західних, і південних регіонів однаковою мірою не можуть зосередитися на роботі через новини. Менше, ніж інші, переживають з приводу соціальних потрясінь працівники агросфери і сфери інформаційних технологій (тільки 84% відзначили зміни в роботі), а більше за інших — медики і спеціалісти будівельної сфери (95%).

Навіть незважаючи на труднощі, більшість усе ж таки навчились жити і навіть нормально працювати в умовах постійного стресу. Тільки 6% опитаних не змогли впоратися зі стресом до кінця. Найскладніше боротися зі стресом мешканцям західних областей (11%) і Криму (15%).

Найбільш популярні способи «повернутися до лав» — вимкнути новини і спробувати максимально зосередитися на роботі (26%), або навчитися суміщати роботу й прочитання новин (29%). А ось страх бути звільненим мотивує тільки 4% опитаних.
Оцініть новину:
Знайшли помилку?   

Українцям важко працювати через новини

26-05-2014, 09:14
Переглядів: 200
Коментарів: 1
Версія для друку
Loading...
Коментарі (1)
Андрій 26 травня 2014 10:44
І не тільки офісних! Наші журналісти, яких розвелося, як мух, спекулюючи на про захист журналістів, просто задовбали людей своєю інформацією! Причому, в переважній більшості - негативною. Якийсь діагноз: на радіо, телебаченні, в газетах - одні страшилки. Люди стомилися від цієї інформаційної "чуми" на Україні. Ефіри переповнені брехнею, газети переповнені фальшивою аналітикою. Хтось має це зупинити, бо така інформативна "наповненість" суспільства призведе суцільного психозу, а далі - в палату № 6.

Цитата: Андрій
І не тільки офісних! Наші журналісти, яких розвелося, як мух, спекулюючи законодавством про захист журналістів, просто задовбали людей своєю інформацією! Причому, в переважній більшості - негативною. Якийсь діагноз: на радіо, телебаченні, в газетах - одні страшилки. Люди стомилися від цієї інформаційної "чуми" на Україні. Ефіри переповнені брехнею, газети переповнені фальшивою аналітикою. Хтось має це зупинити, бо така інформативна "наповненість" суспільства призведе суцільного психозу, а далі - в палату № 6.
Цитировать          1
Залишити коментар
Ваше им'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Код: Включіть це зображення для відображення коду безпеки
оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Get Adobe Flash player