Київ кілька днів буде посилено охоронятися

Понад шість тисяч правоохоронців забезпечать порядок у столиці під час заходів, приурочених до річниці загибелі Героїв Небесної Сотні
 Київ кілька днів буде посилено охоронятися
У період з 18-го по 22-е лютого поліція Києва буде переведена на посилений режим служби. Про це йшлося сьогодні, 14-го лютого, на відеоселекторній нараді МВС за участю керівництва Національної поліції, прикордонної служби, ГСЧС і командування Нацгвардії, повідомляє прес-служба поліції.
Посилення охорони правопорядку пов'язано з проведенням у всіх регіонах України запланованих заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. У Києві на службу вийдуть понад шість тисяч правоохоронців. Поліція планує вживати превентивних заходів - здійснювати перевірку документів, огляд речей. При необхідності буде обмежений доступ на окремі ділянки.
Також в територіальних підрозділах у разі потреби будуть розгорнуті оперативні штаби, до яких увійдуть представники поліції, Нацгвардії, ГСЧС і місцевої влади.
У той же час правоохоронці просять організаторів і учасників масових заходів з розумінням поставитися до роботи із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян, дотримуватися вимог законодавства та уникати конфліктних ситуацій і провокацій.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ