Наслідки блокади: на Донбасі може зупинитися ще одне важливе підприємство

Під питанням робочі місця для 1200 осіб, а регіон втратить важливий завод

Через блокування поставок вугілля з непідконтрольною Україні території під загрозою опинилася доля ТОВ "Краматорський феросплавний завод".
"У неділю о 14 годині я підписав наказ про зупинку доменної печі. Наше підприємство профільовани на виробництві доменного феромарганцю. Це продукт, який необхідний для металургії, який використовують в металургійному виробництві. Для виробництва високовуглецевих марок сталі.20 відсотків нашої продукції реалізується на території України . Безпосередньо споживачами, нашими контрагентами є металургійні комбінати "Азовсталь", "Ільяча", Алчевський металургійний комбінат, Дніпродзержинський металургійний комбінат. По суті, всі металургійні комбінати України і не тільки України використовують у виробництві нашу продукцію. Феромарганець високовуглецевий. З початком блокади у нас зупинилися поставки коксу з Алчевського коксохімічного заводу. Це був основний наш постачальник коксу, необхідного для виробництва ", - розповів директор підприємства Максим Рисс.
За його словами, у заводу укладений контракт з Горлівським коксохімзавод, який також, як і Алчевський зареєстрований на території України і платить податки в державну казну. "Нам довелося зупинитися, тому що запаси у нас становили менше доби. Добове споживання коксу у виробництві у нас мінімум 300 тонн на добу, тому ми змушені були здійснити зупинку, поки на 10 діб. Через 10 діб, якщо не вирішиться питання поставки коксу на наше підприємство, ми можемо говорити про те, що буде втрачена доменна піч, і процеси будуть вже незворотні ", - попередив Рисс.
Без роботи можуть залишитися 1200 чоловік. Також через ситуації, що склалася підприємство зазнає збитків і зриває домовленості з партнерами. "Через 6-7 доби буде точка неповернення, після якої нам необхідно буде приймати рішення про консервацію доменної печі і її виведення з експлуатації", - пояснив директор заводу

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ