Продажі Android-смартфона Samsung Galaxy S8 стартують в квітні

Презентація, присвячена анонсу нових флагманських смартфонів Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8 +, запланована на 29 березня. А в продаж вони надійдуть в квітні. Підтвердження тому виявилося на рекламному плакаті Samsung.

У розпорядженні видання GSMArena виявилася фотографія рекламного плаката Samsung, на якому зазначено, що запуск продажів Galaxy S8 відбудеться в квітні. Правда, точна дата старту продажів нового флагмана не вказана.

Відзначимо, що думки джерел щодо дати запуску Samsung Galaxy S8 розділилися. Одні кажуть, що старт продажів Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8 + призначений на 21 квітня, а інші стверджують, що нові смартфони надійдуть в продаж тільки 28 квітня, через місяць після офіційного анонсу.

Як очікується, нові флагмани Samsung в залежності від регіону будуть базуватися на процесорі Qualcomm Snapdragon 835 або Samsung Exynos 8895. Samsung Galaxy S8 буде обладнаний зігнутим 5.8-дюймовим Super AMOLED-дисплеєм, тоді як Galaxy S8 + отримає 6.2-дюймовий вигнутий екран. Також в їх оснащення увійдуть 12-мегапіксельна основна і 8-мегапіксельна фронтальна камери, сканер відбитків пальців і Iris-сканер райдужної оболонки ока. З чуток, нові флагманські смартфони Samsung будуть дорожче попередників.

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ