DataLife Engine > ПОДІЇ / Новини > Власник кафе в Китаї перетворив собак в панд (відео)

Власник кафе в Китаї перетворив собак в панд (відео)

Собаче кафе в китайському місті Ченду несподівано стало в два рази популярніше, ніж було. Справа в тому, що шестеро його вихованців породи чау-чау перетворилися в кумедних панд. Перефарбувати тварин придумав співвласник кафе Лу Юньнін. Лу розмістив фотографії пандоподібних чау-чау в соціальних мережах. Після цього в кафе стало приходити по 70-80 гостей в день - майже в два рази більше, ніж раніше.

А ось захисники тварин ідею не оцінили. Вони заявили, що хімічна фарба може викликати алергію і пошкодити шкіру та очі. Активісти закликали не ходити в подібні заклади і не ставити лайки в соцмережах. Однак Лу каже, що намагався не нашкодити здоров'ю вихованців.

Собаче кафе пропонує різні послуги для домашніх тварин, в тому числі - і фарбування. Коштує воно 200 доларів. Але поки гості вважають за краще грати і фотографуватися з пандоподобнимі чау-чау, а не експериментувати із власними вихованцями. Ну а коли фарба зійде, власник кафе обіцяє знову перетворити кошлатих собачок в бамбукових ведмедиків.Вернуться назад