Прем'єра Samsung Galaxy S9 значно прискорилася


Надійне джерело витоків, відомий як Evan Blass, стверджує, що Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 + не принесуть революційних змін і дебютують вже після Нового року. Що є причиною настільки божевільного темпу?

Evan Blass стверджує, що Samsung Galaxy S9 ховається під кодовою назвою Star 1. А що з Galaxy S9 +? Тут все логічно, мова йде про проект Star 2. Звичайно, ми чули про це вже деякий час назад, так само, як і про інші маркуваннях, т. Е. SM-G960 і SM-G965.

Попередні повідомлення про швидку прем'єру Galaxy S9 і Galaxy S9 + зовсім не були сильно перебільшені. Нещодавно ми писали, що Samsung запланував прем'єру під час виставки MWC 2018. Виявляється, однак, що Корейці вирішили показати свої флагмани вже на виставці CES 2018 у Лас-Вегасі, яка пройде в січні. Таку інформацію надало джерело автора витоку, нібито знайомий з графіком компанії.

Galaxy S9 + отримає 6 Гб оперативної пам'яті і подвійну камеру. Для порівняння - Galaxy S9 повинен мати 4 ГБ оперативної пам'яті. Обидва смартфони отримають процесор Snapdragon 845, 64 ГБ внутрішньої пам'яті і слот для карт пам'яті microSD. Все вказує на те, що Samsung залишить міні-джек в спокої. Роз'єм для навушників і раніше буде присутній на борту смартфонів. Варто відзначити інше розташування пристрою для читання відбитків пальців і камери, але про це ми також знали і раніше. Що цікаво, станція Dex повинна отримати зворотну сумісність.

Згідно Бласс, майбутній рік-це "tock", причому нинішній можна вважати "tik". Це аналогія c роботою годин "тік-так", де протягом одного року більше змін і вони більш радикальні, а в наступному можна розраховувати тільки на оновлення обладнання. До сих пір таку схему ми бачили у фірм Intel або Apple, де раз на два роки з'являвся новий iPhone з редизайном.

Невже Samsung хоче йти тим же шляхом?
На поставлене вище питання буде дуже важко відповісти. Так, дійсно, ми не знаємо, які плани мають Корейці. Звичайно, в наступному році з'явиться Galaxy S9 і Galaxy Note 9, але все це флагмани? Ми знаємо, що наближається складаний смартфон зі стайні Samsung, який може з'явитися вже в наступному році. Може бути, так це Galaxy X стане справжньою революцією і зіграє першу скрипку в 2018 році. В такому випадку серія S повинні спуститися на другий план.

Як буде в реальності - подивимося.