Автомобілі Tesla будуть вироблятися в Китаї

Підвищений попит на електричні транспортні засоби на китайському ринку призвів до того, що Tesla збирається побудувати новий завод саме тут. Завдяки цьому американський концерн також спробує уникнути високих імпортних мит.

Вже давно говорилося про те, що компанія Tesla може бути зацікавлена в будівництві одного зі своїх заводів в Піднебесній. З ділової точки зору це було б дуже вигідне рішення. Завдяки цьому компанія не тільки б не платила високі імпортні мита, що становлять до 25 відсотків, що дозволить знизити ціни на автомобілі, але і скоротила б час очікування на отримання нового автомобіля.

Схоже, що боси концерну, нарешті, дозріли для цього рішення, так як ЗМІ повідомили про підписання договору на будівництво нового заводу, який буде побудований в Шанхаї. Це перший такий договір, який дозволяє іноземному виробникові побудувати завод електричних машин в зоні вільної торгівлі.

Звичайно, перш ніж почнеться будівництво цього заводу потрібно буде утрясти величезна кількість питань. Але коли все буде закінчено, Tesla отримає доступ до ринку збуту обсягом в 1,4 мільярда потенційних клієнтів.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ