Нове покоління Nissan Paladin буде готове до 2018 року

Нове покоління Nissan Paladin буде готове до 2018 року

Шанувальники японського бренду Nissan з нетерпінням чекають виходу нового позашляховика Paladin, створеного, як кажуть, на базі теж не вельми старого пікапа Nissan Navara 2017. Реліз автомобіля вже точно відбудеться в майбутньому році, при чому, найімовірніше, ще навіть в першому півріччі. Зараз же в мережу потрапили шпигунські знімки Paladin і разом з ними деякі технічні подробиці.

Nissan Paladin матиме кузов довжиною 4885 міліметрів і шириною тисячі вісімсот шістьдесят-п'ять міліметрів, висота при цьому складе +1835 міліметрів. У базовій комплектації автомобіль оснастять атмосферним мотором на 2,5 літра. Потужність силової установки складе 184 кінських сили. Любителі дизеля також не залишаться в програші. Nissan передбачила версію з 2,3-літровим дизельним двигуном на 190 кінських сил.

Розроблено дві модифікації: з повним приводом і з моноприводом. При чому цікаво те, що повнопривідний варіант Nissan Paladin укомплектують автоматичною коробкою передач, тоді як версію з приводом тільки на одну вісь залишать з механічною КПП. Можна мабуть ще додати, що Nissan неохоче вносить нововведення в серію Paladin. Наприклад, минула генерація цього авто була точь-в-точь як модель Xterra 2005.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ