Tesla представила електрогрузовик і шикарний родстер

Компанія Tesla провели чергову презентацію, в рамках якої були представлені два нових автомобіля: Semi і Roadster. Перший - електричний вантажівка з аеродинамікою спорткара, а другий, як зрозуміло з назви, - родстер із знімним дахом.
Це повноцінний важка вантажівка з електромоторами від Tesla Model 3. Він здатний розганятися від 0 до 100 кілометрів на годину приблизно за 5 секунд і за 20 секунд при перевезенні більше 36 тонн вантажу. Запас ходу при цьому становить понад 800 кілометрів! Акумуляторні батареї всього за півгодини можна підзарядити на 80%, що дозволяє подолати шлях до 650 кілометрів.
Сидіння водія розташовано по центру кабіни, з боків стоять два великих дисплея. Система управління передбачає напівавтономний автопілот, що дозволяє без допомоги водія рухатися в межах траси і перебудовуватися з однієї смуги на іншу.
За заявами виробника, інженерам компанії вдалося зробити вантажівка з аеродинамікою, краще ніж у спорткарів на кшталт Bugatti Chiron. При цьому Semi максимально простий в управлінні, впорається з ним навіть водій, звиклий тільки до легкового транспорту, запевнив сам Ілон Маск.
Tesla Semi почнуть випускати лише в 2019 році, поки ж навіть на офіційному сайті інформація про нього не додано. Ціна і точні терміни початку продажів теж тримаються в таємниці.
Не меншу увагу привернула до себе інша новинка, яку теж чекали багато шанувальників бренду і електромобілів в цілому. Мова про модель Roadster - це невеликий автомобіль зі знімним дахом, причому не двомісний, а чотиримісний.
Tesla RoadsterРозгін від 0 до 96 км / год займає у нього всього 1,9 секунди, що за фактом робить Tesla Roadster найшвидшим авто в світі, жоден спорткар ще не вкладався менш ніж за 2 секунди.

Tesla RoadsterПри цьому максимальна швидкість складає більше 402 км / год, а запас ходу на одному заряді акумуляторів - близько 1 000 км, чого вистачить, щоб доїхати з Лос-Анджелеса в Сан-Франциско.

Всі показники актуальні до базової версії родстера, але буде також і варіант з підвищеною дальністю ходу, який може отримати більш ємкі акумуляторні батареї. Більше подробиць стане відомо в наступному році, а продажі стартують тільки в 2020-му.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ