DataLife Engine > АВТО > Нові подробиці про самому компактний кросовер Skoda

Нові подробиці про самому компактний кросовер Skoda

У Мережі з'явилися нові подробиці про новий компактний кросовер Skoda Vision X і його майбутньому серійному втіленні. Дебют концепт-кара відбудеться в рамках Женевського автосалону, який буде проведено вже в цьому місяці.

Відомо, що нова модель від Skoda буде володіти довжиною близько 4250 мм і шириною в 1800 мм при розмірі колісної бази в 2645 мм. Передні колеса будуть приводитися в рух півторалітровим турбодвигуном, який працює на газі. На задній осі буде встановлено 27-сильний електромотор. Гібридна установка має на увазі використання системи повного приводу, незважаючи на те, що при потребі електромотор можна буде повністю відключити. Крім гібридної силової установки буде також доступні бензинові турбомотори об'ємом 1 і 1,5 літра, а також 1,6-літрові турбодизелі.


З місця до 100 км / год кросовер Skoda Vision X зможе розігнатися за 9,3 секунди при максимальній швидкості в 200 км / ч. Запасу палива вистачає для того, щоб подолати шлях довжиною в 600 км. Початок виробництва моделі очікується в 2019 році. Випускати кросовер буде під ім'ям Amiq або Anuq. При цьому, серійна модель повністю збереже габарити концепт-кара, а значить, вона стане найменшим кросовером моделі.Вернуться назад