Samsung vs Apple - хто стане переможцем в четвертому кварталі 2017 року

Аналітики стверджують, що Apple повинна перемогти корейського гіганта

Третя чверть року, як правило, найуспішніше час для Samsung, в цей час компанія продає більше смартфонів ніж її конкуренти, а ось останній квартал цей час Apple. Американці заповнюють втрати, а іноді навіть випереджає одвічного суперника. Звіт TrendForce передбачає, хто з виробників повинен виграти битву в четвертому кварталі 2017 року.

Samsung є найбільшим виробником смартфонів у світі в річному вираженні, така ситуація тримається вже кілька років, але це зовсім не означає, що Корейці продають найбільше смартфонів у будь-якій можливій перспективі. Samsung часто втрачає свою перевагу в останньому кварталі кожного року, коли Apple починає випускати свої новинки. Як буде в цьому кварталі ми дізнаємося тільки через пару місяців, але TrendForce вже зараз назвала свого фаворита.
звіт TrendForce
Аналітична компанія TrendForce стверджує, що в четвертому кварталі 2017 року Apple продасть більше смартфонів, ніж Samsung. Американці повинні в цей період поставити на ринок 81 млн примірників, що дасть 19,1% світових продажів, а Корейці "тільки" 77 мільйонів штук, зірвавши 18,2% ринку. Звичайно, це тільки аналіз, який не обов'язково знайде підтвердження в реальності, але, на наш погляд, такий сценарій дуже ймовірний. iPhone давно є найпопулярнішим подарунком на Різдво в розділі смартфони і ніщо не вказує на те, щоб щось змінити в цьому році.

Також варто звернути увагу на два інших передбачення TrendForce. По-перше, до 33% частки квартальної продажу Apple повинна мати модель iPhone X, якщо припущення справдяться, то ювілейна модель в останньому періоді 2017 року потрапить до 26,7 млн власників. Це означає, що тільки один цей телефон продастса в такій кількості, як найпопулярніша трійка минулого кварталу.

Друге питання стосується загального продажу. Звіт стверджує, що в останні три місяці цього року ринок смартфонів виросте на 6,3% в порівнянні з минулим роком, всього в 2017 буде продано до 425 млн пристроїв.

На твою думку хто кращий?

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ