DataLife Engine > БИЗНЕС > Cashinsky – інноваційний сервіс видачі споживчих кредитів

Cashinsky – інноваційний сервіс видачі споживчих кредитів

Для оформлення кредиту в банках доводиться їздити в їх відділення, витрачати час даремно, стоячи в чергах. Мікрофінансові організації дають можливість пройти процедуру і отримати гроші онлайн на карту. На сервісі Cashinsky кожен може отримати кошти в борг за 15 хвилин з будь-якого підключеного до інтернету пристрою. 

 

Умови оформлення позики

У Cashinsky можна оформити онлайн кредит на карту на суму від 800 до 5 000 гривень. Нещодавно ставку зменшили до 1,49%, для нових клієнтів - 0,01%. Отримати позику можна без довідки про доходи, офіційного місця роботи, поручителів.

До позичальників є кілька вимог:

  • мінімум 18 років;
  • паспорт і код;
  • банківська карта

Постійні клієнти можуть оформити кредит на більш вигідних умовах. Їм збільшують суму до 10 000 гривень, надають знижку до 40%, їх заявки підтверджуються автоматично.

Cashinsky – інноваційний сервіс видачі споживчих кредитів

 


 

Як отримати і повернути гроші?

Час подачі запиту в середньому займає 15 хвилин. Процедура проходить онлайн: від розрахунку позики на кредитному калькуляторі до отримання коштів на карту.

Для оформлення кредиту онлайн у Cashinsky користувач повинен зробити наступне:

  1. Зареєструватися. Позичальнику потрібно провести розрахунки на кредитному калькуляторі і пройти невелику реєстрацію, ввівши адресу електронної пошти та пароль.
  2. Подати заявку. В особистому кабінеті потрібно заповнити анкету та відправити запит на отримання кредиту онлайн.
  3. Підтвердити банківську карту.
  4. Отримати кошти. Якщо заявку схвалять, позичальник отримає повідомлення на свій телефон. Гроші прийдуть прямо на карту.

Погасити заборгованість можна трьома способами: в особистому кабінеті, відділенні банку, скориставшись платіжними терміналами. Якщо немає можливості повернути гроші в зазначений термін, можна скористатися пролонгацією. Це дозволить перенести терміни виплат без комісій. Деталі можна дізнатися на офіційному сайті.

 
Вернуться назад