DataLife Engine > БИЗНЕС / ТЕХНО / Гаджет > Amazon показала дрон для доставки посилок

Amazon показала дрон для доставки посилок

Компанія Amazon представила нову версію свого безпілотного літального апарату Prime Air, який почне доставляти товари клієнтам "в найближчі місяці". 

Представляючи безпілотник на конференції в Лас-Вегасі, генеральний директор Amazon Джефф Уїлкі запевнив, що він відповідає "строгим аерокосмічним стандартам" і абсолютно безпечний. Для уникнення перешкод апарат використовує комбінацію тепловізійних камер, датчиків глибини і ехолокаторів.
"Цей дрон НЕ вріжеться ні в параплан, ні в лінію електропередач, ні в вашого коргі на задньому дворі", - сказав Уілкі. Крім того, в цілях безпеки всі шість гвинтів безпілотника повністю закриті.

Гексакоптер злітає і сідає вертикально, а польоті переходить в "літаковий" режим.
Найближчим часом компанія сподівається отримати схвалення влади США і почати доставку. Правда, в якому регіоні її запустять в першу чергу, поки невідомо.

Кінцева мета - створити повністю електричні безпілотники, здатні літати на відстань до 25 кілометрів і доставляти посилки вагою до 2,2 кілограмів. За словами Amazon, більшість посилок цілком укладаються в ці рамки.Вернуться назад