Головний Чернівецький Портал > Бізнес > Серед користувачів Android на 10% більше покупців інтернет-магазинів, ніж серед власників iPhone – інфографіка від математиків ПриватБанку

Серед користувачів Android на 10% більше покупців інтернет-магазинів, ніж серед власників iPhone – інфографіка від математиків ПриватБанку


18-06-2014, 10:16. Опублікував: Slaxor
Серед користувачів Android на 10% більше покупців інтернет-магазинів, ніж серед власників iPhone – інфографіка від математиків ПриватБанку
Математики ПриватБанку (неформальний клуб аналітиків банку) порівняли фінансові та платіжні вподобання клієнтів, які активно користуються смартфонами на базі двох найпопулярніших операційних систем – iOS і Android – та підготували інфографіку «iPhone проти Android».

Як виявилося, клієнти ПриватБанку зі смартфонами на Android більше користуються платіжними картками та банківськими послугами накопичення. Так, у середньому власник Android за півроку здійснює 33 платежі карткою через POS-термінали, а користувач iPhone – тільки 27 платежів. Удвічі активніше клієнти банку зі смартфонами на Android користуються послугою накопичення «Копилка».

Серед користувачів Android на 10% більше покупців інтернет-магазинів, але серед власників iPhone у 7 разів більше покупців музики, фільмів і програм в онлайн-магазині компанії. Користувачів iPhone вдвічі більше серед онлайн-покупців авіаквитків. А от сервіс банку з продажу залізничних квитків однаково подобається як власникам Android, так і власникам iPhone.

За даними дослідження, серед клієнтів банку користувачів Android в 1,5 раза більше, ніж користувачів іPhone. У чоловіків більшою популярністю користуються смартфони на Android. Зовсім неочікуваним для дослідників став висновок про те, що пенсіонери віддають перевагу іPhone.

«Математики ПриватБанку» – неформальний клуб співробітників ПриватБанку. У вільний від роботи час члени клубу досліджують питання, що не є важливими для бізнесу, але відповіді на які просто можуть бути цікаві.
Повернутись назад