Головний Чернівецький Портал > Економіка > Росія знову обманула кримчан

Росія знову обманула кримчан


9-06-2014, 22:27. Опублікував: Slaxor
Росія знову обманула кримчан
У Криму клієнти українських банків, які написали заяви до Фонду захисту вкладників для отримання належної їм компенсацію, не можуть відразу забрати свої гроші. Через те, що в банках не вистачає готівки, людям доводиться записуватися в чергу або забирати свої кровні частинами.

Сказали, що грошей більше немає, і коли з'являться не ясно. Запропонували записатися в чергу і чекати дзвінка від співробітників банку,-розповіла мешканка Сімферополя Євгенія.

У відділеннях Російського національного комерційного банку, в яких кримчанам повертають гроші, кажуть, що з готівкою останнім часом дійсно туго.

- Гроші нам привозять, але не в тих обсягах, які потрібні, - розповіла співробітниця одного з відділень банку Тетяна. - Невеликі суми, по 20-50 тисяч рублів ми виплачуємо без проблем. Але коли приходять люди, яким потрібно видати, наприклад, 500 або 700 тисяч рублів, виникають складнощі. Такої суми може не надати в касі, або, виплативши її, доводиться закриватися, так як іншим вже давати нічого.

Клієнтам, на рахунках яких лежали кругленькі суми пропонують забирати готівку частинами, або чекати, коли збереться достатня кількість коштів.
Повернутись назад