Panasonic представила професійну беззеркальную камеру LUMIX G9

Panasonic запустила G9 - флагманську беззеркальную камеру для нерухомих фотографів, яку можна назвати ультимативній камерою для зйомки фото. Компанія стверджує, що вона пропонує найвищу якість зображення сядь всіх камер LUMIX G.

G9 має 20,3-мегапіксельний датчик Micro Four Thirds без оптичного фільтра нижніх частот і новий двигун Venus 10. Камера також може створювати 80-мегапіксельні знімки в RAW або JPEG, переміщаючи сенсор навколо, за умови, що ви використовуєте штатив.


G9 має поліпшену 5-осьову стабілізацію. У поєднанні з 2-осьової стабілізованою лінзою G9 може забезпечити виключно стабільну роботу фотозйомки і відеозйомки. Panasonic представила професійну беззеркальную камеру LUMIX G9 G9 має режим послідовної зйомки 20 кадрів в секунду з безперервним автофокусуванням і 60 кадрів в секунду з фіксованим фокусом при повній роздільній здатності (20,3 мегапікселя). Режим 6K дозволяє знімати з частотою 30 кадрів в секунду, а режим 4K дозволяє знімати з частотою 60 кадрів в секунду, щоб більш точно зафіксувати потрібний момент. Panasonic представила професійну беззеркальную камеру LUMIX G9 G9 має поліпшену систему автофокусу Panasonic DFC з 225 точками, що, на думку Panasonic, є найшвидшим в світі з часом фокусування 0,04 секунди.


Електронний OLED-відеоісатель має 0,83-кратне збільшення і може перемикатися між 0,7x, 0,77x і 0,83x. Він має дозвіл 3680 тис. Точок, 100% поле зору і 120 кадрів в секунду. Також є 3,0-дюймовий сенсорний дисплей з здатністю 1040 тис. Точок з субпиксельной компонуванням RGBW для кращої видимості на вулиці. Камера також підтримує Bluetooth і Wi-Fi. Panasonic представила професійну беззеркальную камеру LUMIX G9 G9 виготовлений з магнієвого сплаву і має захист від вологи, пилу і морозу до -10 градусів за Цельсієм. Він також одночасно підтримує дві карти UHS-II SD. Камера знімає 4K відео, але, якщо ви хочете більше функцій відео, тоді вам більше підійде GH5.


Panasonic G9 коштує близько тисячі шістсот дев'яносто-дев'ять доларів, а батарейна рукоятка ще 350 доларів, і вийде в продаж в січня 2018

https://prostotech.com

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ