VR-шолом HTC Vive Focus вийде тільки в Китаї

HTC представила не вимагає підключення телефону або комп'ютера незалежний шолом віртуальної реальності Vive Focus на конференції для розробників. В результаті виявилося, що пристрій націлене суто на Китай і не отримає підтримку програмної платформи Daydream від Google, але ж саме на конференції пошукача воно і було анонсовано.

Замість цього HTC буде розвивати власну програмну начинку, що забезпечує просте портування вже наявних ігор і додатків. Як стверджують представники тайванців, в більшості випадків процес займе менше тижня, а розробники проектів на Unity взагалі можуть перенести їх на Vive Focus натисненням однієї кнопки і тут же опублікувати в фірмовому магазині Viveport.

В HTC вважають, що новинка ідеально підходить для деяких соціальних функцій. Наприклад, учні в таких шоломах можуть перебувати в одному віртуальному просторі з учителем і ділитися там інформацією. Також в HTC впевнені в новому витку розвитку проектів типу Second Life, в яких учасники будуть спілкуватися і виконувати якісь ігрові дії.

Дизайн HTC Vive Focus не представляє з себе нічого особливого, це типовий сучасний «зализаний» шолом, можна відзначити хіба що зручний настроюється тримач. Тайванці дають лише мінімум інформації про начинку новинки, кажучи про AMOLED-дисплеї з високою роздільною здатністю і процесорі Snapdragon 835. Зате окремо зазначається, що Vive Focus підтримує відстеження по шести ступеням свободи (6DoF), а це дуже круто для мобільного шолома. Ось тільки фірмові контролери не так серйозні, забезпечуючи лише три ступені свободи.

Це виправлять партнери за програмою Vive Wave, оголошеної сьогодні. Уже на старті в їх числі виявилося 12 компаній, в числі яких і досить відомі. Так що можна чекати для Vive Focus нових додаткові контролери, системи відстеження погляду і багато інших аксесуарів. HTC постарається створити навколо шолома справжню екосистему, що корисно як самої тайванської компанії, так і партнерам.

Ціна HTC Vive Focus і конкретні терміни появи девайса на ринку поки не оголошені. Можна бути впевненим, що після запуску новинка дуже швидко виявиться і в нашій країні, хоча і неофіційними шляхами.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ