DataLife Engine > Gamez / hardnews > Старт продажів Xbox One X в Україні

Старт продажів Xbox One X в Україні

Microsoft запустила продажу Xbox One X в тому числі і в Україні. Нова ігрова приставка є найпотужнішою серед актуальних, і, як кажуть в компанії, першою дійсно підходящої для справжнього 4K-гейминга.

Xbox One X
Вона отримала кастомний процесор на основі восьми ядер AMD Jaguar з частотою до 2,3 ГГц і поліпшеним 40-ядерним прискорювачем особливої компонування, що забезпечує продуктивність в 6 ТФлопс. Ще одним важливим апгрейдом стала установка 12 ГБ швидкісної пам'яті GDDR5, раніше Microsoft використовувала більш повільну DDR3. Хоча для ігор є тільки 9 ГБ, а решта віддано під системні і інші завдання, це потужний ривок для консольного ринку.

Незважаючи на поліпшення «заліза», Xbox One X істотно компактніше попередників. Більш того, інженери Microsoft примудрилися приховати в маленькому корпусі консолі блок живлення, через що він дуже важкий. У комплекті з новинкою йде і HDMI-кабель з підтримкою HDMI 2.0, без якого 4K на телевізор не передати, і стандартний сучасний контролер, покращений в порівнянні з найпершим.

Ціна Xbox One X в Україні складає вельми значні 14900 гривень, що помітно більше, ніж у більшості європейських країн. Також поки неясно, наскільки нова консоль поліпшить становище Microsoft на ігровому ринку. Все ж останні провали аналітики більше пов'язують не з продуктивністю оригінальної Xbox One, а з відмовою від ексклюзивів і перенесення їх на комп'ютери.Вернуться назад