Samsung рекламує фотоможливості Exynos 9Samsung в тізері розповіла про одну зі складових нового флагманського процесора Exynos 9 - Dual ISP (Dual Image Signal Processor). Це подвійний співпроцесор, який відповідає за взаємодію з камерами і постобработку одержуваних зображень.


Саме він знижує шум на фотографіях, виправляє кольору, якщо виникли проблеми, наводить фокус в автоматичному режимі і робить багато інші непомітні на перший погляд дії. Samsung в тізері робить упор на те, що обидві частини співпроцесора можуть працювати незалежно один від одного. У цьому режимі кожен з них керує одним з модулів так популярних зараз подвійних камер. Примітно, що в Galaxy S8, судячи з витоків, такий немає. А це означає: від Samsung ще варто чекати смартфон флагманського класу, але вже з подвійною камерою.

Dual ISP - аж ніяк не інновація і не винахід корейців. Вони вже не перший рік використовуються в процесорах Qualcomm і MediaTek. Так що новий тизер не варто сприймати як анонс чогось неймовірно, це просто згадка одного з модулів чіпа. Швидше за все, Samsung запустить цілу рекламну компанія, засновану на подібних повідомленнях в соціальній мережі.

Теги:

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ