Instagram інтегрується з Facebook Stories

Приблизно так коментують галузеві ЗМІ останній демарш популярної соціальної мережі. З викладених в мережу матеріалів випливає, що компанія об'єднує платформу Instagram з послугою Facebook Stories.

Зникаючі через 24 години відео і фотографії були зустрінуті з величезним інтересом користувачами Snapchat. Інтерес до функції був на стільки великий, що вона привернула увагу Facebook. Підприємство вирішило скопіювати рішення і реалізувати його як для свого сайту соціальної мережі, так і на платформі Instagram. Якщо в разі сервісу, орієнтованого в основному на фотографії, це здається хорошою ідеєю, то у випадку з Facebook Stories, це просто марна трата часу. Панель Stories використовує катастрофічно мало користувачів.

Можна було б очікувати, що функція швидко зникне, але все вказує на те, що, по крайней мере, в найближчим часом, нічого подібного не відбудеться. Facebook тестує варіант, який дозволяє публікувати в рамках Stories матеріали, які доступні за допомогою аналогічної функції в Instagram.
 
Джеерело ProstoTech

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ