Новий механізм в Google Chrome назавжди знищить нав'язливу рекламу

Відвідуючи ті чи інші сайти в мережі Інтернет нерідко можна зіткнутися з тим, що після натискання на якусь кнопку або посилання у фоновому вікні відкривається ще одна вкладка, яка шляхом безлічі переадресаций і редіктов веде на сайт з рекламою або шкідливим програмним забезпеченням. Зараз таких сайтів стало відчутно менше, ніж років п'ять тому, але вони все ж є. Як стало відомо сьогодні, з браузера Google Chrome назавжди пропаде нав'язлива реклама, яка ось уже як двадцять років псує нерви користувачам комп'ютерів та інших пристроїв.

Команда розробників Google Chrome заявляє, що зовсім скоро з браузера пропаде вся нав'язлива реклама, яка пов'язана з автоматичним відкриттям додаткових сайтів без бажання на те відвідувача. Реалізувати механізм їх блокування американська корпорація має намір в три етапи, кожен з яких буде реалізований вже в найближчі кілька місяців. У підсумку, після завершення всіх з них, сайти з нав'язливою рекламою і шкідливим ПЗ будуть блокуватися.


На першому етапі в браузері Chrome 64 з'явиться блокування продуктивного відкриття нових сторінок, які були викликані за допомогою спеціальних прихованих скриптів і рекламних банерів. Користувачі будуть бачити повідомлення про те, що веб-браузер заблокував автоматичне перенаправлення. На другому етапі, в Chrome 65, з'явиться функція блокування реклами, яка працює зворотним чином, тобто коли при натисканні на посилання відкривається нова сторінка сайту (без реклами), а на старій з'являється купа рекламних банерів.


Самий останній етап механізму блокування в Google Chrome дозволить браузеру блокувати відкриття нової вкладки на сторінках з прихованими посиланнями, які були замасковані під виглядом якихось кнопок або елементів для управління відтворенням. Впровадження трьох цих алгоритмів дозволить назавжди знищити нав'язливу рекламу, коли власники сайтів зловживають довірою відвідувачів, перенаправляючи їх на сайти з вірусами і величезною кількістю реклами.


Стабільна версія браузера Chrome з усіма цими функціями стане доступна для завантаження в січні 2018 року, проте третій етап почне розгортатися тільки під кінець цього місяця, оскільки перед блокуванням компанія Google буде відправляти власникам сайтів повідомлення з вимогою відмовитися від нав'язливої реклами в 30-денний термін. Якщо вони не приймуть відповідних заходів, то на їх сайтах будуть блокуватися будь перенаправлення, а якщо реклами занадто багато і на самому сайті, то заблокують і його, але на рівні браузера Chrome.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ