Браузер UC Browser видалений з магазину Google Play

Google видалила зі свого магазину Google Play браузер UC Browser, який до цих пір скачали більше 500 млн разів. Подейкують, що причиною цього рішення є передача через додаток великої кількості даних на китайські сервери.

Належний Alibaby браузер UC Browser є неймовірно популярним, користувачі магазину Google Play завантажили його більше 500 мільйонів разів. Але ось сьогодні сторінка додатка в магазині перестала відкриватися. Чому так сталося?

Офіційно ми не знаємо, чому Google видалив UC Browser, так як жодна з компаній не випустила офіційних заяв. Неофіційно кажуть, що це покарання за шпигунство за користувачами. Американці неодноразово отримували сигнали, що додаток відправляє величезну кількість даних на китайські сервери. Війну браузері від Alibaby оголосило, зокрема, уряд Індії.

Цікаво те, що інші програми марки UC Browser (наприклад Спрощена версія) все ще доступні в магазині Google. Може бути, Американці просто хочуть налякати розробників браузера, щоб мотивувати їх до обмеження кількості інформації, що завантажується. Пам'ятайте, однак, що це не офіційна інформація, так що на подальші пояснення ми повинні почекати.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ