Де шукати знижки на чорну п'ятницю в Україні

І так чорна п'ятниця в Україні, звичайно це не таке ажіотажне подія як на заході, на жаль ... У нашій країні магазини техніки поки не можуть дозволити собі знизити ціни до міфічних 40-60%, вина цього високі податки і висока ціна закупівлі товару , а також відсутність багатьох офіційних сервісних центрів обслуговування, внаслідок чого всі гарантійні обов'язки і витрати з обслуговування лягають на сам магазин. Тому врятли ви зможете з великою знижкою взяти останній Iphone. Навіть великі українські мережі техніки дозволяють собі максимум знизити ціну на 10-15%. Але якщо ви давно збирали гроші на дорогою покупку, в цю п'ятницю, навіть в нас можна знайти хороші пропозиції.

Трохи простіше складаються справи з одягом, косметикою та іншими товарами для дому. Тут є висока ймовірність купити її практично за собівартістю, так як кількість продажів в цих категоріях вигідніше "якості" продажів, ніж на товари з довгим времнем експлуатациі, які вимагають довгострокових гарантій.

Радимо вам скласти список необхідних покупок для дому, себе або просто подарунків і пошукати магазини, які можуть дати знижки на потрібні вам речі. Найкраще для цього підходять сайти-агрегатори, які зможуть проаналізувати пропозиції різних магазинів і запропонувати різні варіанти ціни - від найдешевшого до найдорожчого.

На яких сайтах в Україні коштуватиме моніторити знижки в чорну п'ятницю:

Skidochnik - на цьому сайті можна подивитися знижки всіх великих магазинів країни і контретно магазинів у вашому місті. Тут завжди можна знайти хороші ціни на інтересуещею категорію товарів і в інші дні крім "чорної п'ятниці".

Shops-ukraine  - цей сайт пропонує возможномть знайти знижки в окремих розділах "Товари для дому", "Косметика", "Одяг", "Техніка" та інші. Просто вибрати конкретний магазин і потрапите на офіційну сторінку магазину.

Blackfriday - зарегістріруйесь тут і ви отримаєте інформацію про розпродажі 24 листопада. Купувати можна безпосередньо сдесь.

Black-friday-sales - тут можна знайти пропозиції від близько 80 інтернет-магазинів. Також тут ви знайдете товари з якою цікавій для вас категорії. Здійснюючи покупки через цей сайт, ви можете виграти призи від магазинів-партнерів.

Всі сайти пропонують реєстрацію та підписку на e-mail розсилку. Раджу вам зробити це, інакше можна пропутіть справді добра пропозиція!

Магазини на цих сайтах можуть дубліроватся, тому особливої різниці немає, через який сайт ви здійсните покупку, вибирайте той, який вам ближче до душі. Вдалих покупок!

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ