Головний Чернівецький Портал > Культура, Головна > Ані Лорак поставили ультиматум

Ані Лорак поставили ультиматум


27-05-2014, 16:07. Опублікував: Slaxor
Ані Лорак поставили ультиматум
Уродженка Чернівців, відома співачка Ані Лорак може спокутувати свою громадянську позицію перед Україною, заспівавши відому пісню українських ультрас "Путін – х**ло", вважають активісти Бойкотного руху

Про це повідомив координатор Бойкотного руху у Львові Олег Радик з посиланням на Вголос.

"Ані Лорак вчинила дуже обачливо, відмінивши свої концерти у Західній Україні і сконцентрувавши гастрольний графік у Криму. До Львова Лорак обіцяє приїхати у вересні. Нас не цікавлять проблеми її голосу, фігури і симпатичного личка. Нас цікавить її громадянська позиція", – зазначив він.

За словами активіста, концерт співачки у Львові може відбутись без бойкотувань, якщо виконавиця спокутує свою громадянську позицію перед Україною та Майданом, заспівавши на телеканалі "Інтер" пісню ультрас "Путін – х**ло".

Як відомо, через загрозу бойкотування концертів, Ані Лорак відмінила заплановані гастролі у Західній Україні. Раніше влаштувати спіівачці "теплий прийом" обіцяли мешканці Тернополя.

Протягом трагічних подій в Україні та політичної кризи Лорак так і не висловила свого чіткого ставлення до цього. Під час розстрілу демонстрантів у центрі Києва в лютому співачка заявила, що "все вже перейшло всі допустимі і недопустимі грані" і скасувала три концерти.
Повернутись назад