Головний Чернівецький Портал > Культура > Буковинцям показали фільм про Майдан

Буковинцям показали фільм про Майдан


2-06-2014, 08:23. Опублікував: Slaxor
Буковинцям показали фільм про Майдан
30 травня, в палаці «Академічному» до відзначення півріччя з початку Революції Гідності GoldenGateProductionStudioта FreshProduction представили 26-хвилинний документальний фільм під назвою «Листи з Майдану». Презентував його Народний артист України Василь Ілащук, який є генеральним продюсером стрічки.

Окрім студентів, викладачів вищих навчальних закладів, митців і журналістів краю презентацію відвідали також керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації. Після перегляду на обличчях глядачів були неоднозначні емоції.

«Фільм справив водночас і болюче враження, і оптимістичний настрій, адже, як йдеться у епілозі до фільму, наш народ пише вірші навіть тоді, коли стоїть під кулями» - так прокоментувала свої враження Віра Китайгородська, начальник Управління культури облдержадміністрації.

Стрічка поєднує епізоди та фото трагічних подій, що створювались впродовж трьох місяців творчою групою професіоналів, громадських діячів, журналістів, письменників та небайдужих українців. Зокрема, у фільмі прозвучала поезія Тетяни Власової, Євгенії Більченко, Андрія Любки, Ольги Кашпор, Оксани Максимишин-Корабель, Анни Багряної, Лариси Петрів, Ольги Кирилкової, Богдани Стефури, Мирослава Вересюка, яку читали сестри Тельнюк, Василь Ілащук та Назар Стригун.

За словами генерального продюсера, фільм отримав ліцензію на трансляцію у США на Конгресі, присвяченому Дню України.
Повернутись назад