Компанія Viomi від Xiaomi презентує розумний холодильник Yunmi

Виробник продукції для кухні та розумного будинку - компанія Viomi, представила на краудфандінговій платформі новий продукт. Це - розумний холодильник. Новий виріб говорить про неухильне зростання амбіцій Viomi, що ми могли побачити ще минулого тижня, коли компанія показала машину для миття посуду.

Холодильник Viomi Yunmi - це великий кухонний пристрій і він просто не поміститься в маленьку кухню. Пристрій має три відділення, шість дверей і розміри 717х785х1807 мм.

Основний відділ холодильника може вмістити 289 літрів корисного об'єму. Менші відділення є морозильною камерою і вміщають 173 літра. Таким чином, загальна ємність холодильника Viomi Yunmi становить вражаючі 462 літра.

Пристрій оснащений тихим двигуном, який споживає всього 960 Вт / год і створює звук потужністю всього 38 дБ, тобто він працює майже безшумно.
Холодильник Viomi Yunmi
Холодильник оснащений 10-дюймовим екраном на передній двері. За допомогою нього можна управляти пристроєм, а також робити багато корисних речей, наприклад, створювати список продуктів, нагадування та інше.Холодильник Viomi Yunmi також управляється за допомогою смартфона. Можна встановлювати температуру, задавати графік роботи пристрою, і багато іншого.
Холодильник Viomi Yunmi
 
Внутрішня поверхня холодильника оброблена спеціальними речовинами, винищують неприємні запахи і бактерій.

 
Великий холодильник Viomi Yunmi - це гарний пристрій для великої кухні і незабаром він з'явиться в продажу, в тому числі, і в Росії і Україні.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ