Володар нагород Emmy і BAFTA зняв фільм на Sony Xperia

На початку року Sony представила свої перші смартфони з модулем камери Motion Eye (Xperia XZ Premium і XZs), з якими дала зрозуміти, що все ще може в фото- і відеозйомку (злі язики стверджують зворотне). Ключовими особливостями Motion Eye є зйомка відео з суперзамедленіем 960 fps і буферизація кількох знімків до спуску затвора. В даний час ця камера використовується, крім XZ Premium і XZs, в XZ1 і XZ1 Compact.

Завдяки свіжим і поліпшеним технологіям (стабілізація SteadyShot, 4K, предиктивна зйомка ...) апарати навчилися знімати фото і відео на вкрай високому рівні. Чим і скористався в своєму новому 6-хвилинному фільмі «Подорож» режисер Матео Вілліс, відомий документальними роботами «Дика Аравія» і «Планета Земля 2». дивіться:

В такому непростому проект він заручився підтримкою 34 незалежних кінематографістів з усього світу. Всі вони використовували для зйомки виключно смартфони Sony Xperia, застосовуючи всілякі режими роботи камери. На виході у них вийшла картина безумовно гідна уваги. Фільм оповідає про численні подорожі по світу: різноманітні пейзажі, мінливі умови зйомки і все в цьому дусі. Втім, в деяких місцях помітні слабкі моменти, властиві мобільного зйомці, хоча автори і молодці, дуже старалися. Що скажете?

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ