Нова статистика розгону AMD Ryzen: чим дорожче процесор, тим вище частота

Рідкісні щасливчики поки мають можливість протестувати хоча б кілька примірників процесорів AMD Ryzen поспіль, не кажучи вже про десятки штук за один підхід. Проте, існують спеціалізовані інтернет-магазини, в яких продаються перевірені екземпляри процесорів з якоїсь гарантією розгону, і CPU Lottery можна віднести до їхнього числа.

На сторінках ресурсу Reddit з'явилася перша статистика по розгінному потенціалу наявної партії процесорів AMD Ryzen 7 - кожна модель була представлена ​​вибіркою приблизно з тридцяти примірників. Слід розуміти, що на який досягається в розгоні результат впливають як умови тестування (годинне навантаження в Realbench і система рідинного охолодження Corsair H105), так і фактор приналежності процесорів до однієї партії, яка може не давати повної картини. Серійні номери випробовуваних процесорів розрізнялися незначно.

Висновок напрошується закономірне: чим більше грошей залишено на касі при покупці процесора AMD Ryzen 7, тим вище шанс розігнати його до 4.0 ГГц. Сортування процесорів у AMD поставлена ​​на стабільні рейки.

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ