Топ-10 найпопулярніших смартфонів початок жовтня

На цьому тижні все змінилося з ніг на голову, так як колись займав перше місце iPhone X опустився на третю позицію, поступившись місцем флагману на Android

Мабуть, майже всі найбільш очікувані смартфони 2017 роки вже були представлені публіці. До кінця року має відбутися анонс тільки Google Pixel 2, Pixel 2 XL, Ultra Pixel, а також Huawei Mate 10 і Mate 10 Pro. Проте, покупців ці мобільні пристрої поки що цікавлять не надто сильно, так як їх офіційна презентація відбудеться через пару днів (4 жовтня і 16 жовтня). Видання GSMArena склало щотижневий топ-10 найпопулярніших смартфонів, станом на початок жовтня.


На цьому тижні все змінилося з ніг на голову, так як колись займав перше місце iPhone X опустився на третю позицію, поступившись місцем флагману на Android, який вже можна вільно купити. У підсумку, зараз, топ-10 найпопулярніших смартфонів на початку жовтня виглядає наступним чином. На першому місці розташовується Samsung Galaxy Note 8, який представляє з себе найбільш просунутий у всіх відносини смартфон на базі Android. У нього встановлений передовий екран, кращий процесор і безліч інших комплектуючих, які роблять його самим функціональним на ринку.

 


Слідом за ним, на другому місці, виявився iPhone 8, який раніше обіймав третє місце. Інтерес покупців до нього зріс на тлі публікації в мережі різних оглядів і порівнянь цього мобільного пристрою з конкурентами. Крім того, в минулу п'ятницю цей смартфон надійшов на полиці магазинів в країнах «другої хвилі», що також зробило його більш популярним у багатьох регіонах.

 


На третьому місці розташувався iPhone X, а четверту позицію зайняв Samsung Galaxy J7 Pro, який, на думку багатьох, є найкращим смартфоном під цим брендом по співвідношенню ціна / якість. Слідом за ним, на п'ятій сходинці рейтингу, виявився Xiaomi Mi A1, що працює на «голої» операційній системі Android. Шосту позицію зайняв Xiaomi Redmi Note 4, а на сьомому місці опинився Samsung Galaxy S8.

 


Восьме місце виявилося зайнято Vivo V7 +, а на дев'ятому рядку розташувався iPhone 8 Plus, який оснащений подвійною основною камерою і 5,5-дюймовим екраном. Останнє, десяте місце, належить Nokia 6 - самому універсальному мобільного пристрою під цим брендом, яке пропонує досить великий спектр функція і можливостей за доступною ціною.

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ