Як встановити Android 8.0 Oreo вже зараз

Випущена компанією Google операційна система Android 8.0 Oreo поки що як і раніше офіційно доступна тільки на мобільних пристроях з лінійок Pixel і Nexus, однак встановити її вже зараз можна майже на всі сучасні смартфони, серед яких пристрої від Samsung, Lenovo, Sony, Xiaomi, ASUS і інших виробників. Звичайно, мова йде про неофіційні прошивках, заснованих на новітній ОС від «пошукового гіганта», але практично всі вони працюють бездоганно добре, так чому б не оновитися до Android 8.0 Oreo вже зараз?

На форумі XDA Developers, де зібралися кращі розробники прошивок для Android-пристроїв, з'явилася спецмулистих тема, в якій можна ознайомитися з повним списком смартфонів, на які вже може бути встановлена ​​операційна система Android 8.0 Oreo. У ній вже є інформація про смартфони від ASUS, HTC, LeEco, Lenovo, Motorola, Google, OnePlus, Samsung, Sony, Wileyfox, Xiaomi, Yu, ZTE і ще декількох брендів, причому всі ці дані регулярно оновлюють і доповнюються.

Про операційну систему Android 8.0 Oreo для кожного з смартфонів є якась інформація, яка включає в себе посилання на завантаження прошивки, інструкцію по її установці, ключові особливості складання, а також перелік речей, які не працюють зовсім або функціонують некоректно. Потрібно зауважити, що більшість прошивок засноване на LineageOS, розробкою якої займаються колишні співробітники компанії Cyanogen, яка прославилася на весь світ завдяки кастомний прошивку CyanogenMod.

Братися за установку неофіційною версією Android 8.0 Oreo варто тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх силах і можливостях. Також варто відзначити, що инстилляция будь-якого стороннього ПО може позбавити мобільний пристрій офіційної 12-місячної гарантії від виробника, що є ще одним приводом для того, щоб двічі подумати перед установкою. Перші мобільні пристрої будуть офіційно оновлені до новітньої ОС вже в найближчий місяць, однак серед них одні лише флагмани.
 

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ