Xperia XZ Premium отримає Android 8.0 Oreo

Xperia™ XZ Premium отримає Android™ 8.0 Oreo

Київ, 23 жовтня 2017 року - Компанія Sony Mobile Communications ("Sony Mobile"), оголошує про оновлення програмного забезпечення Xperia™ XZ Premium до нової версії ОС Android™ 8.0 Oreo1,3. Починаючи з сьогоднішнього дня2, власники XZ Premium одними з перших отримають доступ до нових функцій і поліпшень, що підвищать зручність використання смартфонів Xperia.
Після встановлення оновлення користувачам XZ Premium стануть доступні нові можливості, в тому числі:
  
3D-Конструктор моделей – унікальна функція 3D-сканування, вперше представлена в смартфонах Xperia XZ1 і XZ1 Compact. Вона дає змогу робити сканування голови, обличчя, їжі або будь-якого іншого негабаритного об'єкта, перетворюючи його в 3D-зображення менш ніж за 60 секунд. Ви можете поділитися готовими зображеннями зі своїми друзями, використовувати їх в якості живих шпалер, відправити 3D-наклейку в месенджер, або завантажити її на сайт, наприклад, Sketchfab, створений для публікації та обміну інтерактивними 3D-моделями. Доступна можливість використання 3D-аватара для зйомки в режимі доповненої реальності «AR effect», а також ви можете відправити модель на 3D-принтер, щоб зробити з неї незабутній сувенір на пам'ять. Кнопка «Знайти більше» в додатку 3D Creator дає змогу використовувати додаткові можливості для обробки та обміну 3D моделями, доступними в Google Play.

Предиктивна зйомка (режим розпізнавання посмішки) – тепер ви ніколи не пропустите несподіваний момент. Режим предиктивної зйомки постійно контролює процес фотографування і автоматично запускає буферизацию зображення при виявленні посмішки або дії, ще до того, як ви натиснете кнопку спуску затвора.

Стежачий автофокус в режимі серійної зйомки - розпізнає, відстежує і знімає швидко рухомі об'єкти, забезпечуючи чітку якість картинки при зйомці під час руху.
Покращена якість звуку - вдосконалення звучання фронтальних стерео-динаміків і підтримка Hi-Res Audio Qualcomm® aptX™4 для якісного звуку при використанні бездротових навушників.
Ярлики для додатків - оновлені ярлики для додатків, що забезпечують легкий доступ до меню дій при довгому натисненні на іконку програми.
 

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ