iPhone X працює довше всіх iPhone але програв LG

iPhone X витримав довше, ніж Galaxy Note 8 або Galaxy S8 +, але програв у боротьбі з LG V30 і Pixel 2 XL
iPhone X оснащений акумулятором ємністю 2716 мач і новітнім процесором A11 Bionic. Чи буде такий комбінації досить для того, щоб забезпечити найкращі результати автономності ніж у iPhone 8 Plus і інших конкурентів на ринку?

Розбирання iPhone X підтвердила, що останній флагман Apple має два, не пов'язані один з одним акумуляторні елементи. Акумулятор має ємність 2716 мач, що більше в порівнянні з iPhone 8 і iPhone 8 Plus. Але потрібно додати, що iPhone 7 Plus має акумулятор ємністю 2900 мач, а новий Samsung Galaxy Note 8 оснащений акумулятором на 3300 мач.

Apple стверджує, що незважаючи на трохи меншу ємність акумулятора, їх флагман буде в змозі працювати довше, ніж інші iPhone. Все за рахунок оптимізації енергетичної ефективності, пропонованої процесором A11 Bionic. Перші відгуки говорять про те, що при нормальному використанні смартфона вистачає на весь день на одній зарядці. Тести проведені сайтом PhoneArena показують аналогічну ситуацію. Одночасно наші колеги стверджують, що смартфон як і раніше потрібно заряджати щоночі.


Зі стандартних тестів, проведених даними сайтом, видно, що iPhone X (8 годині 41 хвилин) справляється краще на одному заряді, ніж iPhone 8 (8 годин 37 хвилин), але гірше ніж iPhone 8 Plus (10 годин 35 хвилин). X витримав довше, ніж Galaxy Note 8 або Galaxy S8 +, але програв у боротьбі з LG V30 і Pixel 2 XL.
iPhone X, працює ,довше, всіх ,iPhone ,але програв LG

Якщо мова йде про зарядка акумулятора з нуля до повного, то тут ситуація виглядає по іншому. iPhone X підтримує швидку зарядку, але продається в комплекті із зарядним пристрій на 5W, в результаті чого смартфон заряджається рекордно повільно (більше 3 годин!). Тут найкраще виглядають смартфони Samsung.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ