iPhone X провалив тест на падіння і подряпини

Офіційні ціни на ремонт iPhone X в Росії поки толком невідомі, але судячи з розцінками в США, цей смартфон краще не упускати і взагалі поводитися з ним максимально дбайливо. Всі ті, кому довелося оцінити його захищеність від механічних пошкоджень, настійно рекомендують використовувати надійні кейси або бампери. Переконати в необхідності покупки таких аксесуарів може наочне відео з випробуваннями на стійкість до падінь і подряпин.

Смартфон отримав скляні панелі з двох сторін корпусу, причому вони мають виражені ефект 2.5D, тобто досить сильні заокруглені по краях. Візуально це, звичайно, дуже привабливо, але з точки зору практичності нічого доброго не обіцяє, адже велика ймовірність, що при падінні саме це скругление прийме на себе основний удар. Відео вище підтверджує, що навіть падіння з відносно невеликої висоти ці скла не переживуть, для тріщини або відколу досить буде навіть удару незначної сили.

Не дуже стійкий корпус і до подряпин, особливо це стосується торців і вузьких вставок між металевою рамкою і скляними панелями. Носити iPhone X в одній кишені з дріб'язком, ключами або іншими металевими предметами явно не варто. Що ж стосується традиційних тестів на вплив полум'ям і згинання, тут флагман Apple, на подив, виявив себе добре.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ