Samsung Galaxy S9 + з'явився в тесті Geekbench з 4 Гб оперативної пам'яті

У GeekBench з'явилася модель SM-G965F, яка в теорії повинна бути Samsung Galaxy S9 +. Тест передбачає, що смартфон отримає тільки 4 Гб оперативної пам'яті. Чи справді Samsung зважиться на такий обсяг? Давайте розглянемо результат з GeekBench.

Дуже часто технічну специфікацію неанонсовані ще пристроїв видають тести, такі як GeekBench. Саме в ньому був знайдений телефон, підписаний як Samsung SM-G965F. Кодова назва однозначно натякає, що ми маємо справу з Samsung Galaxy S9 +. Що тест говорить про цю модель?

Згідно з інформацією з скріншоту, Samsung Galaxy S9 + буде оснащений лише 4 ГБ оперативної пам'яті. Це був би дуже дивний крок з боку Samsung - в кінці кінців, така кількість оперативної пам'яті пропонує попередник (і це в більш слабкою версії), а Galaxy Note 8 має вже в стандартній комплектації 6ГБ оперативної пам'яті. Це не перший слід, який показав, що щось тут явно не так, тому давайте розглянемо ще інформацію з GeekBench.

Серцем Galaxy S9 + повинен бути Exynos 9810 і точно таку одиницю ми знайдемо на скріншоті. Дивно, однак, що результати цього процесора явно слабкіші за тих, які досягає попередник Galaxy S8, і навіть дворічний Galaxy S7. Результати дивно схожі на Galaxy S6 і, на наш погляд, це ключ до вирішення всієї таємниці.

Ми готові запропонувати, що хтось змінив build.prop в одній з моделей Galaxy S6 (швидше за все Galaxy S6 Edge +), щоб видати його за підроблений Galaxy S9. Сам скріншот тесту, швидше за все, підробка.

У будь-якому випадку боятися нема чого - швидше за все, Galaxy S9 запропонує 6 ГБ оперативної пам'яті.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ