Ulefone Power 3 - приголомшливий безрамковий смартфон на Android 8.1 Oreo і з рекордною автономністю

Якщо ще пару років назад до всіх молодих китайським брендам ставилися з великою недовірою, то зараз стало зрозуміло, що вони здатні робити відмінні мобільні пристрої, які мало чим поступаються моделям від найвідоміших виробників, але при цьому коштують в рази менше. Смартфон Ulefone Power 3, який виробник анонсував сьогодні, став відмінним тому підтвердженням. У нього є відразу два дуже істотних переваги навіть перед мобільними пристроями від Samsung - рекордна автономність і операційна система Android 8.1 Oreo, якої зараз немає навіть у Galaxy S8 і Galaxy Note 8.

Смартфон Ulefone Power 3 відноситься до лінійки довгограючих мобільних пристроїв, тому в нього встановлена акумуляторна батарея ємністю 6100 мАг. На тлі деяких інших китайських телефонів це не дуже багато, але на тлі всіх інших цей показник дуже сильно виділяється. Ємності акумулятора повинно вистачити для того, щоб смартфоном можна було користуватися 3-4 повноцінних дня на одному заряді без будь-яких побоювань щодо того, що телефон розрядиться в самий невідповідний момент. Надійність дорогого коштує.


Мабуть, найголовнішою особливістю смартфона Ulefone Power 3 є його програмне забезпечення. Виробник стверджує, що апарат працює під управлінням операційної системи Android 8.1 Oreo, яку зараз можна зустріти тільки на смартфонах Google Pixel 2, Pixel 2 XL і інших мобільних пристроях під цим брендом. В іншому, новинка володіє безрамковий екраном зі співвідношенням сторін 18: 9, тоді як всі інші технічні характеристики тримаються в секреті.

Офіційний анонс Ulefone Power 3 відбудеться в грудні цього року. В його рамках новинку не тільки покажуть публіці з усіх боків, але і розкриють інші подробиці - доступні забарвлення, технічні характеристики, вартість і звичайно ж дату початку продажів. Варто зауважити, що мова йде про недорогий смартфон, оскільки модель Ulefone Power 2 продають за $ 165. Очевидно, що при всіх особливостях в грудні представлять просто приголомшливе мобільний пристрій, який зробить життя десятків тисяч людей краще.

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ