Найдешевший смартфон Xiaomi оновили до прошивки MIUI 9 Global

За останні півтора року китайська корпорація Xiaomi випустила на ринок неймовірно велика кількість мобільних пристроїв з самих різних цінових категорій. Були флагмани, бюджетні моделі, концептуальні телефони і ряд інших, всі з яких користуються неймовірно великою популярністю. Всі вони, по суті, вже працюють на базі операційної системи Android 7.1 Nougat, однак найдешевший смартфон Xiaomi до сьогоднішнього дня функціонував лише на MIUI 8, заснованої на Android 6.0.1 Marshmallow, разом з якою він і надійшов у продаж.

Сьогодні компанія Xiaomi оновила до прошивки MIUI 9 Global свій найдешевший і доступний смартфон - Redmi 4A. Його характерними особливостями вважається компактний 5-дюймовий екран і пластмасовий корпус, тоді як у всіх інших смартфонах компанії, випущених за останні два роки, він виконаний з металу. Цей апарат надійде на полиці магазинів в березні 2017 року, причому працював він на MIUI 8, заснованої на Android 6.0.1 Marshmallow. Це накладає певні обмеження на його функціонал, однак сьогодні всі вони були зняті.


Лічені години назад для смартфона Xiaomi Redmi 4A була випущена прошивка MIUI 9 Global, в основі якої лежить Android 7.1 Nougat. Нова операційна система, поки що, має статус бета-версії. Збірка під номером MIUI Global Beta 7.11.16 вже доступна для завантаження і установки всім бажаючим, причому мова йде саме про міжнародне білді. У прошивку вже вбудований патч для системи безпеки за жовтень 2017 роки від Google, тому вона є більш ніж сучасної.


Операційна система MIUI9 Global принесла разом з собою на смартфон Xiaomi Redmi 4A безліч нововведень, серед яких оновлена панель повідомлень, анімовані ікони, підтримка функції поділу екрана Split View, підвищення швидкості роботи і автономності, поліпшення стабільності, нові віджети, перероблений інтерфейс, а також безліч інших поліпшень, спрямованих на поліпшення користувацького досвіду при використанні мобільного пристрою.

Теги:

Добавить комментарий

Prostotech Украина

ПОСЛЕДНИЕ