Порошенко зустрівся з главою ЄБРР

Гарант Конституції Української держави в ході переговорів з головами найбільших підприємств в світі в межах проведення Всесвітнього форуму в Давосі економічного спрямування, закликав компанії з Заходу активно брати участь в процедурах по приватизації в нашій країні, про що поінформували в прес-службі президента України.
Згідно з наявною інформацією, на зустрічі були присутні гендиректор компанії Cargill, яка реалізує ряд проектів по виробництву і інфораструктуре на території нашої держави - Девід Макленнан, а також Лакшмі Міттал - керівник підприємства ArcelorMittal, який також є власником компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг», яка є однією з найбільших виробників сталевого прокату в країні.
Під час зустрічі один з її учасників, Міттал зазначив, що Українська держава показує великі досягнення в сфері адміністрування податків і повернень ПДВ. У відділі зі зв'язків з громадськістю Петра Порошенка так процитували підприємця: «Ми відчуваємо дійсні зміни в Українській державі». Але він не один, хто відзначив позитив в Україні. Макленнан також підкреслив поліпшення ділової атмосфери і заявив, що компанія Cargill готова до подальшого розвитку співробітництва з нашою країною.
 
Джерело: Короспондент

Теги:

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ