Трамп пообіцяв скасувати рішення судді, який призупинив його указ про імміграцію

Президент США також зазначив, що "певні близькосхідні країни" підтримали його указ
 
Президент США Дональд Трамп дав обіцянку анулювати постанову федерального судді в Сіетлі про часткову заборону виконання указу президента про припинення прийому біженців з країн з переважно мусульманським населенням.
"Постанова цього так званого судді, яке фактично позбавляє нашу країну (можливості - ІФ) застосовувати своє право - сміховинно, і буде скасовано!" - Йдеться на сторінці Трампа в "Твіттері".
"Коли країна більше не може сказати, хто може, а хто не може в'їжджати і виїжджати з неї, особливо з причин, пов'язаних із захистом і безпекою - це велика проблема!" - Пише Трамп.
Президент також зазначив, що "певні близькосхідні країни" підтримали його указ, оскільки розуміють обстановку в сфері безпеки.
Прийнятий раніше указ Трампа призупиняє прийом біженців на 120 днів, а також на 90 днів закриває в'їзд в США для громадян Іраку, Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану.
Білий дім розповсюдив заяву про те, що міністерство юстиції США найближчим часом має намір оскаржити рішення федерального судді з Сіетла про часткову заборону виконання указу Трампа.

Теги:

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ