DataLife Engine > Політика > Відео першого виступу Зеленського на прес-конференції з генсеком НАТО

Відео першого виступу Зеленського на прес-конференції з генсеком НАТО

Вчора Президент України Володимир Зеленський вперше виступив на спільній прес-конференції з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом.

Відео виступу оприлюднено в Мережі.

Зеленський говорив про необхідність переговорів з Росією, а також про євроатлантичні прагнення України.
Ближче до кінця брифінгу йому було поставлено питання, які конкретні кроки будуть зроблені для досягнення припинення вогню на Донбасі.

"Що стосується певних кроків в Мінську, я не можу вам про все сказати. Але припинення вогню, обмін полоненими ... Згідно з нашими домовленостями з главою мінської тристоронньої групи (главою української делегації в ТКГ, - ред.), А це Леонід Кучма, другий президент України, ми будемо потужно працювати в гуманітарному напрямку. ми хочемо побудувати найближчим часом міст, який буде знаходитися в Станиці-Луганській. Щоб впровадити туди можливість допомагати людям. туди може доїхати "швидка". І в соціальній місії ... І також є рішення щодо е кономіческіх напрямки. Все це ви обов'язково почуєте. Я думаю, що ми опублікуємо найближчим часом наші домовленості ... Так ", - заявив Зеленський.

Коли тебе викликали до дошки, але ти дупля не ріжеш що сказати #припиздент

Опубликовано Дамо відсіч російським посіпакам Вторник, 4 июня 2019 г.(На відео - з 11:42)
  • 4 червня Президент України Володимир Зеленський під час спільної прес-конференції з генсеком НАТО Йенсом Столтенбергом заявив про готовність до переговорів з Росією.
  • Володимир Зеленський запевнив , що стратегічний курс України на членство в Північноатлантичному альянсі залишається незмінним.
  • Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, в свою чергу, запевнив Володимира Зеленського, що Альянс продовжить допомагати Україні.
  • Йенс Столтенберг заявив у вівторок, що вітає рішення міжнародного трибуналу ООН з морського права із силового захоплення українських судів і моряків в районі Керченської протоки і закликає Росію виконати його.
Вернуться назад