DataLife Engine > Політика / Економіка > В Україні істотно подорожчає алкоголь

В Україні істотно подорожчає алкоголь

Подорожчання торкнеться майже всіх видів спиртного і складе від 7,3 до 10,7%. До слова, найсильніше подорожчає горілка і шампанське. При мінімальній вартості 0,5л. пляшки. Найбільш істотно подорожчають горілка і шампанське. При мінімальній вартості 0.5л. пляшки горілки в 90 гривень, після подорожчання за «біленьку» доведеться віддати 99 гривень.

Пляшка найдешевшого вина коштуватиме 46 гривень. В даний момент її вартість становить 42 гривні. На вісім гривень більше доведеться заплатити за кріплене вино або вермут. Ціна літра сидру або пива збільшиться на 2 гривні 20 копійок і становитиме 32 гривні.

Керівник Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко заявив, що чергове подорожчання алкоголю може активізувати ринок тіньової продукції. Голову піднімуть виробники сурогатного алкоголю, які не проти збути кілька сот літрів підробленого «крепчака» на десятку-другу дешевше.

За традицією, подорожчання алкоголю ніяк не позначаться на його попиті. Громадяни, які звикли до якісного алкоголю не стануть переходити на сурогат. Більш того, багато споживачів звикли купувати спиртне через інтернет-магазини, минаючи оплату акцизу і заощаджуючи на оптовій купівлі.Вернуться назад