Головний Чернівецький Портал > Політика > В ЛНР знайшли зрадників в своїх рядах

В ЛНР знайшли зрадників в своїх рядах


9-06-2014, 15:41. Опублікував: Slaxor
В ЛНР знайшли зрадників в своїх рядах
Контррозвідка самопроголошеної Луганській народної республіки заявила про виявлення зрадників у лавах ополченців.

Відповідна інформація розміщена на сайті ЛНР, передає Головне.NET.

За даними контррозвідників, зрада готували козаки з загону отамана Козіцина. З їх допомогою українські силовики нібито збиралися встановити контроль над Луганськом.

Як стверджується, була розроблена ціла секретна операція. Її суть полягала в тому, що в призначений день військові повинні були почати наступ на Луганськ. Після артобстрілу в місто нібито мали прибути козаки згаданого отамана Козіцина, які потім зайняли б ключові позиції і блок-пости, заблокувавши при цьому певні підрозділи терористів. Пізніше вони нібито збиралися покинути місто, «здавши» його наступаючої Національної гвардії.

Коментарів від самого отамана з приводу цих звинувачень поки не надходило.

За даними газети «День», в Луганській області діють від трьох тисяч до чотирьох тисяч донських козаків. Вони, зокрема, контролюють Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Антрацит, Красний луч, Свердловськ та Алчевськ. Фактично, за даними видання, більше двох третин області знаходиться під контролем загонів, підпорядкованих згаданому отаману Козіцину (Микола Козіцин командує Козачій національною гвардією на Україні).

Повернутись назад