DataLife Engine > Політика > Українська влада проти асоціації із Європейським Союзом

Українська влада проти асоціації із Європейським Союзом


13-09-2014, 14:23. Разместил: tolis Принаймні...., зараз. Яценюк пояснив вигоду відстрочки асоціації з ЄС

За словами прем'єра, Україна таким чином має час, щоб підготуватися

Рішення ЄС продовжити дії режиму торговельних преференцій для українських експортерів до кінця 2015 року - це додатково наданий Україні час на підготовку.

Про це прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив у рамках 11-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії YES, передає Укрінформ.

«У мене є відчуття, що це такий добрий жест з боку ЄС. Ми маємо час відпочити. У ЄС в даний час скасовані ввізні мита, а ми не повністю відкриваємо для ЄС український ринок. Так що цей період дається на те, щоб українці підготувалися ", - заявив Яценюк.

Прем'єр-міністр також додав, що уряд України готовий прийняти план дій щодо ратифікації угоди про асоціацію з Євросоюзом.

За його словами, ратифікація угоди неодмінно відбудеться. «Все буде ратифіковано, безперечно. Після ратифікації угоди українська сторона почне та реалізовуватиме те, що там міститься. Ми наблизимо українське законодавство до стандартів ЄС. Уряд готовий прийняти план дій. Тут немає питань», - зауважив він.

Яценюк також зазначив, що уряд почне імплементацію угоди про асоціацію з ЄС з першого дня її прийняття.

Напередодні на зустрічі в Брюсселі була досягнута домовленість про те, що Україна на рік, до 31 грудня 2015 року, відкладає застосування Угоди про асоціацію. У той же час, Європейський Союз погодився продовжити дію режиму автономних торгових преференцій для українських експортерів до кінця 2015 року.
Вернуться назад