Головний Чернівецький Портал > Спорт > Легенда Формули 1 Нікі Лауда підтримав нові двигуни

Легенда Формули 1 Нікі Лауда підтримав нові двигуни


25-03-2014, 17:39. Опублікував: Slaxor
Легенда Формули 1 Нікі Лауда підтримав нові двигуни
Триразовий чемпіон «Формули-1» і директор «Мерседеса» Нікі Лауда відповів критикам, які залишилися незадоволені новою «Формулою-1».

Про це пише видання НаТрасі.com.

«Гран-прі Австралії стало демонстрацією нової, сучасної« Формули-1 ». Я не можу зрозуміти і вважаю абсурдними висловлювання людей, які залишилися незадоволені новою «Формулою-1» після відмінної гонки в Австралії. «Формула-1» є гоночною серією, що йде в ногу з часом і новими технологіями.

Ми живемо в новому столітті, маємо справу з новими потребами дорожнього транспорту, екологічними ініціативами, розвитком виробництва машин з гібридними двигунами, і повинні думати про якість життя людей у високотехнологічному світі з усіма його труднощами.

Старі восьмициліндрові двигуни більше нікому не підходять. Технологія з використанням турбіни дає вам більше потужності при меншій витраті палива, і меншому шумі. Нові двигуни менше впливають на навколишнє середовище, викидають в атмосферу менше вуглекислого газу. Саме тому наступного року в «Формулу-1» повернеться «Хонда», в ній продовжують брати участь «Феррарі» і «Мерседес», і, можливо, незабаром до них приєднаються й інші автовиробники. Так що я бачу в переході на новий регламент тільки переваги », - цитує Лауду Welt.
Повернутись назад