Головний Чернівецький Портал > Спорт > Ванзуряк запевнив, що не залишить ФК "Буковину" наодинці з своїми проблемами

Ванзуряк запевнив, що не залишить ФК "Буковину" наодинці з своїми проблемами


9-04-2014, 17:49. Опублікував: Slaxor
Ванзуряк запевнив, що не залишить ФК "Буковину" наодинці з своїми проблемами
Сьогодні, 9 квітня, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк зустрівся з президентом Професіональної футбольної ліги України Мілетієм Бальчосом для обміну думками з приводу нинішніх проблеми футбольної команди «Буковина».

Мілетій Бальчос звернувся до очільника крайової влади з питаннями, які потребують негайного вирішення – фінансування клубу, допомога у погашенні боргів та залучення потенційних інвесторів для подальшого розвитку футбольної команди.

«Я, як представник крайової виконавчої влади, запевняю, що футбольний клуб «Буковина» не залишиться наодинці зі своїми проблемами, - наголосив Роман Ванзуряк. – У зв’язку з тим, що в країні склалася не тільки складна політична ситуація, а й економічна, наразі немає можливості допомогти державними коштами. Але крайова влада сприятиме у вирішенні проблем «Буковини» – зокрема у створенні оптимальної логістичної мережі, об’єднанні всіх небайдужих до майбутнього футбольної команди».

Роман Ванзуряк відзначив, що важливим аспектом у відновленні ефективної діяльності футбольної команди є створення висококваліфікованого професійного менеджменту клубу, який забезпечуватиме його прибутковість.

Очільник обласної виконавчої влади запропонував провести розширену зустріч з представниками клубу, громадським сектором, вболівальниками, представникми бізнесових та благодійних організацій для оперативного узгодження напрямків виходу зі скрутного становища головної команди краю.
Повернутись назад