Головний Чернівецький Портал > Спорт > ФК "Буковина" зазнала третьої поспіль поразки

ФК "Буковина" зазнала третьої поспіль поразки

5-05-2014, 12:52. Опублікував: Slaxor
На жаль, чернівецька «Буковина» зазнала у першості України третьої поразки поспіль. Раніше наша команда поступилися на виїзді тернопільській «Ниві» та чернігівській «Десні», а тепер програли одному з лідерів змагань – ПФК «Олександрія» (1:3). Перший гол у зустрічі підопічні екс – гравця львівських «Карпат», київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра» Володимира Шарана могли забити вже на 5 хвилині гри. Після навісу з правого флангу, кращий бомбардир «Олександрії» Сергій Старенький на лінії воротарської не влучив по м’ячу. Через 4 хвилини можливість відзначитися капітан гостей Андрій Запорожан, але після його потужного удару зі штрафного м’яч влучив у поперечину.

На 14 хвилині гри гравці «Олександрії» зуміли організувати першу результативну атаку. Після навісу з правого флангу Василя Грицука, влучного удару головою завдав Олександр Іващенко. А згодом знову результативним пасом відзначився Василь Грицук. Один із лідерів «Олександрії» підхопив шкіряну кулю у центрі поля, увірвася у штрафний майданчик наших земляків та віддав передачу на Сергія Старенького, який вдруге засмутив голкіпера «Буковини» Костянтина Одольського. Після цього надію «Буковини» на сприятливий підсумок матчу подарував її кращий бомбардир Василь Палагнюк, який зумів переграти воротаря «Олександрії» Владислава Леванідова. На жаль, це був перший і останній результативний «постріл» гравців «Буковини» у матчі. А ось виконавці «Олександрії» втретє вразили «рамку» господарів. Олександр Іващенко віддав передачу на Василя Грицука, який довів рахунок до 3:1 на користь представників Кіровоградської області. Під завісу першої половини зустрічі на «побачення» з Одольським виходив Сергій Старенький, однак цього разу Костянтин зумів врятувати «Буковину» від голу.

У другому тайму мали можливість відзначитися Василь Грицук та буковинець Євген Немтінов, який замінив Юрія Пантю. Забити цим футболістам не вдалося. Згодом на ударну позицію той же Василь Грицук, Антон Шендрік та екс – захисник «Буковини» Сергій Басов, однак забити підопічні Володимира Шарана не змогли. А ось Сергій Старенький втратив стовідсоткову можливість оформити дубль. Вийшовши віч-на-віч із Костянтином Одольським, Сергій пробив повз ворота. Щодо «Буковини», то воротам гостей загрожували Олександр Темерівський та Василь Палагнюк. На жаль, підопічні Юрія Гія відзначитися вдруге не спромоглися.