Головний Чернівецький Портал > Сусіди > В Молдові суддя сяде на 8 років за 200$

В Молдові суддя сяде на 8 років за 200$


9-04-2014, 12:05. Опублікував: Slaxor
В Молдові суддя сяде на 8 років за 200$
У Молдові засуджений до позбавлення волі суддя Теленештський районного суду (Теленештський район розташований в центральній частині країни) Георге Попа, викритий в отриманні хабара в розмірі 200 доларів. Про це повідомляє Publika.md .

Суддю засудили до семи років в'язниці. Його також зобов'язали заплатити штраф у 160 тисяч леїв (близько 100 тисяч гривень). За даними молдовської прокуратури, це перший випадок, коли викритий у корупції суддя засуджений до реального терміну позбавлення волі.

Сам Попа стверджує , що справа проти нього сфабрикована. За даними Noi.md , вирок він має намір оскаржити.

Георге Попа був затриманий у жовтні минулого року в своєму кабінеті. За інформацією «Комсомольської правди в Молдові» , його затримали після отримання 200 доларів від адвоката однієї із сторін, що брали участь в цивільному процесі. За цю суму суддя, як повідомлялося, обіцяв зняти з розгляду скаргу іншого боку.

За даними Національного центру з боротьби з корупцією, в 2013 році в Молдавії почастішали випадки виявлення хабарництва серед чиновників. За цей співробітники НЦБК затримали понад 400 осіб, що приблизно на 30 відсотків більше показника 2012 року. До судів в 2013 році було направлено близько 170 корупційних справ.
Повернутись назад