Головний Чернівецький Портал > Сусіди > На президента Молдови подали до суду

На президента Молдови подали до суду


29-04-2014, 17:25. Опублікував: Slaxor
На президента Молдови подали до суду
На президента Молдавії Ніколає Тімофті подали в суд, повідомляє Jurnal.md . З позовом проти нього виступило одне з інтернет-видань (його назва не вказуэться), звинувативши главу республіки у перешкоджанні роботі журналістів.

Як розповів головний редактор видання Василе Нестасе, півроку тому він звернувся до президента з проханням про інтерв'ю. Він планував задати питання про реформування системи правосуддя, боротьби з корупцією та інтеграції в ЄС.

Інтерв'ю, однак, не відбулося. Прес-секретар президента Влад Цуркану спочатку заявив, що ряд заявлених питань слід виключити. Згодом журналісти так і не отримали від глави республіки відповіді на своє звернення.

«Це не що інше, як зловживання, спроба тримати пресу подалі від насущних проблем суспільства. Це спроба уникнути незручних і серйозних питань », - заявив з цього приводу Нестасе.

Свій позов видання направило до суду столичного сектора (району) Буюкани. Той відмовився розглядати справу, проте журналісти звернулися до Апеляційної палати, яка направила позов на повторний розгляд.

Прес-секретар президента, як зазначає Jurnal.md, коментувати цю історію відмовився.
Повернутись назад