Бразилійка вперше вийшла заміж у віці 106 років

Старенька мешканка Бразилії визнана найстаршою нареченою в світі. На момент одруження жінці виповнилося 106 років.
Знайти свою другу половинку, як виявилося, ніколи не пізно. Це довела мешканка будинку престарілих з Сан-Паулу, іменована Валдемірой Родрігез де Олівейра. Свою любов вона зустріла саме в цьому закладі - в 106 років, а до цього все життя була самотньою.
Наречений - місцевий житель на ім'я Апаресідо Діас Джейкоб - молодше нареченої на 40 років. При цьому чоловік каже, що закохався в Валдеміру, як тільки її побачив: він приїхав до притулку, щоб також там оселитися. За словами Апаресідо, він відразу зрозумів, що саме з цією жінкою хотів би провести решту життя.
Відзначимо, що не всі повірили в щирість почуттів Апаресідо: його запідозрили в корисливих намірах. Однак заздрісники були осоромлені: у нареченої не було ніякого приданого, так що намірами престарілих закоханих керувала тільки любов.
Молодят підтримала адміністрація закладу і всі інші його мешканці, підготувавши для них красиву церемонію. На весілля прийшли понад 150 осіб, Валдеміра і Апаресідо обмінялися кільцями, а потім почався «бенкет на весь світ». Молодят обсипали квітами і бажали довгих років спільного життя.

Теги:

Добавить комментарий

ПОСЛЕДНИЕ