DataLife Engine > Суспільство / Економіка > Українцям пояснили, як по оптимальних затратах отримати гарячу воду і опалення якісно і надовго!

Українцям пояснили, як по оптимальних затратах отримати гарячу воду і опалення якісно і надовго!

Обігрів і постачання житла гарячою водою - побутова необхідність, яку покриває для населення комунальна служба. Однак, в силу різних причин, послуги служби можуть не влаштовувати споживачів, які знаходять власні рішення проблеми. Експерти підказали, як краще встановити свій котел, обігріти приміщення і подбати про тепле поле в квартирі.

Відокремитися від комунальної послуги з централізованого теплопостачання не просто, але можливо. У більшості випадків це набагато вигідно і результативно, ніж платити за тарифами і отримувати сумнівної якості послуги. Рішення проблеми опалення та гарячої води - установка бойлера або газового котла.

"Основне завдання при покупці котла - вибрати теплообмінник, відповідний конкретно вашим потребам. Для приватного будинку важливо придбати теплообмінник двоконтурний, який постачає крани гарячою водою для побутових потреб і одночасно подає гарячу воду в автономну систему опалення будинку. У квартирах з функціонуючим централізованим теплопостачанням можна обмежитися тільки підігрівом води для гарячого крана, "- розповіли фахівці.

Система кондиціювання з підігрівом

Спліт-системи кондиціонування, забезпечують комфортну атмосферу в приміщенні, завдяки розміщенню внутрішнього блоку на одній зі стін кімнати, а зовнішнього - за її межами, з кріпленням на зовнішню стіну будинку біля вікна. Спліт-система вентилює повітря, очищає його, охолоджує / зігріває, виводячи надлишки тепла і відпрацьоване повітря назовні.

"Вибір кондиціонера повинен враховувати клас енергоефективності, зональність і набір функцій. Зональність спліт-системи означає можливість підключення до одного зовнішнього блоку, розташованого на зовнішній стіні, декількох внутрішніх блоків, щоб розташувати їх рівномірно по всій квартирі, а виводити через один канал. Такі системи називають мульти-зональними.

Теплоізоляція підлоги

Якщо в котеджах підлога зазвичай буває дерев'яною, в багатоповерхівках - це завжди холодна бетонна основа, від якої в кімнатах некомфортно і часто застуджуються діти. Укладання обігріву за технологією "тепла підлога" не всім підходить (клопітно, витрати на електроенергію), тому краще знайти матеріал, який створить достатню теплоізоляцію і буде надійний і простий в укладанні.

"ПВХ-плитка і лінолеум для квартири або будинку - відмінна можливість заощадити, не втративши при цьому в якості. Можна придбати лінолеум за прийнятною ціною і отримати відмінний за своїми характеристиками матеріал для побутових потреб. Для офісів і промислових приміщень потрібні більш міцні матеріали з іншою структурою.

Вирішити проблему тепла може бути не просто, проте, якщо підійти до неї поетапно, цілком можливо за деякий час облаштуватися в затишному і теплому будинку. Вибирайте покриття для підлоги з теплоізоляцією, з'ясуйте у фахівців, яку спліт-систему кондиціонера вам вибрати для обігріву і не забудьте про можливість самостійно опалювати будинок газовим котлом.
Вернуться назад