DataLife Engine > Суспільство, Головна > Потяг "Чернівці-Київ" почав курсувати через Молдову (фото)

Потяг "Чернівці-Київ" почав курсувати через Молдову (фото)


9-06-2014, 11:39. Разместил: Slaxor
Потяг "Чернівці-Київ" почав курсувати через Молдову (фото)
7 червня, на пероні залізничного вокзалу ст. Чернівці відбулось урочисте відправлення потягу «Чернівці – Київ» за зміненим Укрзалізницею маршрутом через Молдову.

На урочистому заході були присутні перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Іван Рибак, начальник Львівської залізниці Богдан Піх, заступник Міністра інфраструктури України Андрій Бондаренко, заступник генерального директора залізниці Молдови Аркадій Вікул, заступник голови обласної ради Валентин Маніліч, працівники залізниці та громадськість краю.
Потяг "Чернівці-Київ" почав курсувати через Молдову (фото)

За словами Івана Рибака, зміна маршруту відбулась завдяки внесенню змін до Угоди між Урядами України і Молдови про діяльність залізничного транспорту, що дозволило зробити графік руху поїзда більш зручним для пасажирів - відтепер він прибуватиме майже на дві години швидше. «Потяг курсуватиме територією Республіки Молдова без зупинок, державні види контролю у пунктах пропуску не здійснюватимуться, - наголосив представник обласної виконавчої влади.
Потяг "Чернівці-Київ" почав курсувати через Молдову (фото)

Із крайової столиці поїзд № 118/117 Чернівці – Київ відправлятиметься о 19 год. 55 хв. та прибуватиме до Києва - о 08 год. 05 хв. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 18.42 та прибуватиме до Чернівців о 06 год. 31хв.

На шляху прямування потяг зупинятиметься на визначених розкладом руху станціях, зокрема - Новоселиця, Ларга, Кам`янець-Подільський, Гречани, Хмельницький, Вінниця, Козятин та Фастів.

Таким чином, поїзд № 118/117 Чернівці – Київ прискориться у напрямку Чернівців на 1 год. 46 хв., а у напрямку Києва – на 1 год. 35 хв. Також буде збільшено схему поїзда з 14 вагонів до 16, а це додатково близько 100 місць в один бік.
Вернуться назад